KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144268
nr 1614 4268
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Oljemålning, Havet. Signerad, daterad -65. Olja på duk, 60x65 cm, yttermått inklusive ram: 61,5x67 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:37:35
3.400 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel